Green Card Kazananlara Danışmanlık


Amerika Danışmanı | Green Card Kazananlara Danışmanlık

ABD Göçmen Bürosu (USCIS) her yıl düzenlediği "Green Card (Yeşil Kart)" çekilişi ile Amerika'da daimi oturma izni (Permanent Resident Card) vermektedir. Türkiye'den de her sene binlerce green card talihlisi çıkmaktadır.

Green Card çekilişini kazananlara danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ayrıca, vize dosyası hazırlanması, Amerika'da yerleşilecek eyalet ve şehir seçimi, yeşil kartın yollanacağı adres gösterilmesi, DS-260 formunun doldurulması, evrakların ABD'deki vize merkezine email ile gönderilmesi, green card vize görüşmesinde gerekli olacak evrakların hazırlanması, konsolosluk mülakatı öncesi ve sonrası destek, İngilizce tercüme, vize randevusu, vb. gibi bütün süreç boyunca danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Bu sayfanın en altında telefon numaramız bulunmaktadır.

Eğer size green card (yeşil kart) çıkmışsa, talihlilerden biriyseniz, hemen bizimle iletişime geçin. DS-260 işlemlerinizi hemen başlatalım. Green card kazananlara danışmanlık yapılması konusunda en iyi ve en güvenilir danışman Amerika Danışmanı'dır.

ABD çeşitlilik göçmen vizesi ve green card çekilişine başvuru hizmetlerimize ilaveten; green card kazananlara yönelik DS-260 formunun doldurulması; anne-baba ve çocuk gibi birinci derece akrabalar için aile bazlı göçmen vizeleri, eş ve nişanlı gibi diğer ABD göçmen vizesi başvuruları; Amerika göçmenlik sistemi ve vatandaşlık hakkında destek ve danışmanlık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizimle iletişime geçin, size en iyi şekilde yardımcı olalım.

Bilgi almak için aşağıdaki mavi butona basınız


Bilgi Formu

Tüm GREEN CARD hizmetleri için tıklayınız!

Twitter'da paylaşalım